
Október hónapban nyolc intézményben mértük fel a 4. és 5. évfolyamos tanulókat. 10+10 méteres futásban és súlypontemelkedésben összesen 638 tanulót mértünk fel Szekszárd város és a környék iskoláiban. Az AliscAktív program döntőjére évfolyamonként, nemenként és feladatonként a tizenkét legjobb eredménnyel rendelkező tanulót hívtuk meg. A döntő november 7-én 13 óra 30 perckor kezdődik a Baka István Általános Iskola tornatermében.
A döntőbe jutottak névsorát elküldtük az iskolák igazgatóinak, testnevelőinek. Sok szeretettel várunk mindenkit csütörtökön!
