
Az idei tanév második felmérést a Szent József Katolikus Általános Iskolában végeztük. Kora reggeli érkezés, és gyors kipakolás után már érkezett is a negyedik évfolyam a tornaterembe. Bemelegítés után gyorsan tudtunk haladni mindössze 18 gyermeket mértünk fel. Eredményhirdetéssel együtt bőven belefértünk a tanórába. A lányoknál Posta Kata Lujza emelkedett a lemagasabbra, a fiúknál pedig Csordás Domonkos, sőt futásban is ők bizonyultak a legjobbnak.
Ötödik évfolyamon biztos volt, hogy új győzteseket avatunk, hiszen a tavalyi legjobbak felső tagozatban más intézményben tanultak tovább, ráadásul nem is Szekszárdon, így sajnos, kikerültek a látókörünkből. Ugrásban és futásban is Bóna Áron Hunor és Szabó Vanda volt a legjobb, ők kapták mindkét tábla csokit. Az ötödikesek 16-an voltak, így ezen a napon összesen 24 diákot mértünk fel.
A Szent József Katolikus Általános Iskolában kicsi a tornaterem, a 10+10 méteres futás is csak úgy fér ki, ha a folyósóról indulnak a tanulók.
A részletes eredményeket a testnevelők e-mailben megkapták.


