MENÜ
2024. Szeptember 30. 08:50

Várdombon jártunk.

Hűvös szabadtéri felmérés a reggeli órákban...

Szeptember 30-án hűvös volt már a reggel, mi pedig az első órában mértük fel a 4-5. évfolyamot együtt. Elkélt a melegítő alsó-felső. Kozma Zsuzsanna testnevelő alaposan bemelegítette a tanulókat, és az aszfaltos pályán kezdődhetett a felmérés. Az ötödik évfolyamban Auvalyszky Viktória és Ébert Attila voltak a leggyorsabbak e korai órán, mindketten 1,61 másodperc alatt száguldották le a 10 métert ráfutással. A 4. évfolyamos Héger Bálint 1.48-at repesztett, ami a felmérések ilyen korai szakaszában is kijelenthetően döntő-esélyes. A lányoknál Karaszi Klarissza volt a leggyorsabb. Ugrásban a tavalyi döntős Vajda Márk volt a legjobb, a lányoknál Karácsony Dorina ugrott a legmagasabbra. A negyedikesek közül ismét Bálint és Klarissza voltak a legügyesebbek. Járt nekik a dupla csoki. Mind a 38 tanuló matricát kapott ajándékba. 

A matricát és a csokit a Sportélmény Alapítvány vásárolta a díjazáshoz.

Könnyen előfordulhat, hogy idén is lesznek ügyes várdombi diákok a döntőben!

 

aliscaktiv.hu | Copyright © 2026 Minden Jog fenntartva