
Szeptember 30-án hűvös volt már a reggel, mi pedig az első órában mértük fel a 4-5. évfolyamot együtt. Elkélt a melegítő alsó-felső. Kozma Zsuzsanna testnevelő alaposan bemelegítette a tanulókat, és az aszfaltos pályán kezdődhetett a felmérés. Az ötödik évfolyamban Auvalyszky Viktória és Ébert Attila voltak a leggyorsabbak e korai órán, mindketten 1,61 másodperc alatt száguldották le a 10 métert ráfutással. A 4. évfolyamos Héger Bálint 1.48-at repesztett, ami a felmérések ilyen korai szakaszában is kijelenthetően döntő-esélyes. A lányoknál Karaszi Klarissza volt a leggyorsabb. Ugrásban a tavalyi döntős Vajda Márk volt a legjobb, a lányoknál Karácsony Dorina ugrott a legmagasabbra. A negyedikesek közül ismét Bálint és Klarissza voltak a legügyesebbek. Járt nekik a dupla csoki. Mind a 38 tanuló matricát kapott ajándékba.
A matricát és a csokit a Sportélmény Alapítvány vásárolta a díjazáshoz.
Könnyen előfordulhat, hogy idén is lesznek ügyes várdombi diákok a döntőben!

