
Hétfőn reggel a Dienes Valéria Általános Iskolában kezdtük a napot. A negyedikes tanulók végighallgatták az ünnepi műsort (aradi vértanúk), és már jöttek is a tornaterembe. Katona Kitti és Scherer Tamás már várta őket, Beam Trainer és Chronojump kikészítve. Megkezdődhetett a bemelegítés, majd a két felmérés osztályonként. Amint végeztünk, már ott toporgott az ötödik évfolyam két osztálya, és őket is felmértük névsor szerint. A két évfolyamon összesen 98 tanuló vett részt a felmérésben.
Győztesek:
4. évfolyam gyorsaság - Hegedűs Miriam és Támer András
4. évfolyam ruganyosság - Szavári Kata Lujza és Koján Erik
5. évfolyam gyorsaság - Hubai Hanga és Varga Ádám
5. évfolyam ruganyosság - Hubai Hanga és Fejes Dávid
Aktívak voltak a Dienesben is! Találkozunk a döntőben!
