
Szeptember 25-én útjára indul az AliscAktív program harmadik éve. A 2025/26-os tanévben immár három évfolyamot igyekszünk felmérni, vagyis közel 1000 tanulót Szekszárd város és város környék általános iskoláiban. Az idei tanévben a 4., 5. és 6. évfolyam gyorsaságát és robbanékonyságát teszteljük Beam Trainer és Chronojump eszközeinkkel. A hatodik osztályosoknak ez már a harmadik éve lesz, így a testnevelő kollégák, szakemberek már három év adatait vethetik össze.
A sok felmérésre való tekintettel a felméréseket már nem csak ősszel végezzük. Szeptember-október folyamán felmérjük a felső tagozat első két évfolyamát novemberi döntővel, majd tél végén és tavasszal kapcsolódnak be a legidősebb alsósok az AliscAktív programba.
Mi már nagyon várjuk a találkozást!
