
Szeptember 25-én csütörtökön harmadszor is útjára indult az AliscAktív Program. Katona Kitti és Scherer Tamás hóna alá vette a Beam Trainert és a Chronojump-ot, és elindultak Decsre. Ezúttal velünk tartott Liszkai Rebeka, a Szekszárdi Sportközpont Nkft. sportszervezője is, aki szeretné megismerni programunkat. Decsen a Bíborvég Általános Iskolában már várt minket Kilián Zsolt, tanárúr, de még jobban vártak minket a gyerekek. Az 5. és 6. évfolyamot mértük fel az első és második órában, a hatodikosokat már harmadik alkalommal teszteljük, és ismerősként köszöntöttük egymást. Annak pedig külön örült mindkét osztály, hogy háziversenyt hirdettünk a két osztály között. A 10 méteres sprint és a robbanékony felugrás teszteredményeiből osztályátlagot készítettünk, és a jobb átlagot elérő osztály 20.000 Ft értékű pizzautalványt kapott a Pizzama és a Sportélmény Alapítvány jóvoltából. Így az osztályok minden tagjának érdemes volt "hajtani". Öröm volt látni, hogy így is tettek. Ennek köszönhetően nem csak a legjobbak kaptak csokijutalmat az eredményhirdetésénél, hanem az osztályteán közösen pizzázhatnak a hatodikosok, ugyanis ők érték el a jobb átlagot.
Természetesen - az elmúlt évekhez hasonlóan - egyéniben is találkozhatunk majd Bíborvégesekkel a novemberi egyéni döntőben, hiszen születtek kimagasló eredmények is. A részletes eredmények hamarosan megtalálhatóak lesznek honlapunk "Felmérések" rovatában.
Köszönjük Bíborvég! Nagyon ügyesek és lelkesek voltatok!


