
Hétfőn két iskolában is jártunk. Folytatódott az AliscAtív program. 11 órakor kezdtünka Szt. József Katolikus Általános Iskolában, ahol évfolyamonként egy-egy osztály van, így egy testnevelés óra keretében fel tudtuk mérni az 5. és 6. osztályt. Szekeres Zsolt tanár úr bemelegítette a tanulókat, és az ötödikesek kezdet a futással, míg a hatodikosok ugrottak. Az iskolának igen kicsi a tornaterme - meg az udvar is - ezért a 10 méter sprinthez a tanulók a folyosóról vettek lendületet.
A Pizzama és a Sportélmény Alapítvány által feljánlott 20.000 Ft értékű utalvány ismét feldobta a hangulatot. Az átlageredmények alapján az 5. évfolyam örülhetett, és használhatja majd osztályteán az utalványokat. Minden évfolyamban, és minden versenyszámban nemenként a legjobbak csoki jutalomban részesültek, a résztvevő tanulók pedig a partymixből válogathattak.



