
A Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Grundschule volt az első olyan iskola, ahol egy évfolyamon több osztállyal találkoztunk. Természetesen az eredményhirdetés az 5.a és 5.b valamint a 6.a és a 6.b összevetése alapján történt. Mivel ebben az iskolában a hatodik évfolyamon egynél több osztály volt, így a "pizza-versenyt" a két hatodikos osztály között hirdettük meg. A motiváció itt is hatékony volt: az osztályközösség érdekében mindenki pörgette a lábait, és igyekezett magasra pattanni. Mucska Melinda és Póczáné Zsákovics Csilla testnevelők sgeédkeztek a bemelegítésben. Logóné Kovács Zsuzsanna osztályfőnökként és testnevlőként is bíztatta a "hatbéseket".
A 20.000 Ft értékű pizzautalványt végül a 6.a osztály nyerte az átlagok alapján.
Hamarosan az is kiderül, kik jutnak majd a november 12-én sorra kerülő Top12 döntőbe!



