
A hatodik évfolyam szeme ismét felvillant, amikor ők is meghallották, hogy pizza a különjutalom az iskola legjobb hatodik osztályának. A Garay János Általános Iskolában is az "a" osztály csapott össze a "b"-vel, míg ötödik évfolyamon három osztály vett részt a felmérésben. Az iskola testnevelői lelkesen segítettek a bemelegítésben és a felmérésben is. Hál' Istennek a gyerekek emlékeznek ránk, sőt már várják is a felméréseket. Gyorsultak a lábak, feszültek az izmok!
Jó volt látni az aktív Garayt. A Sportélmény Alapítvány jóvoltából 100 darab apró csokit oszthattunk szét!
Találkozunk a döntőben!
.jpg)
.jpg)
