MENÜ
2025. Október 29. 09:26

Befejeződtek a felmérések.

Idén is nyolc intézményt teszteltünk az őszi szünet előtt...

Az AliscAktív program harmadik "szezonját" is megkezdtük, és az őszi szünet előtt le is zártuk az 5. és 6. évfolyamosok felmérését. A nyolc szekszárdi és Szekszárd környéki intézményben 652 tanulót mértünk fel az elmúlt három hétben a testnevelő tanárok aktív közreműködésével. A hatodik osztályosokat immár harmadik alkalommal mértük fel, így a szakemberek  a kapott adatok alapján értékelhetik a tanítványaik (sportolók és nem sportolók) fejlődését, változásait. Az eredmények a honlapunkon is megtalálhatóak, így a kíváncsi szülők is megtekinthetik gyermekeik fejlődését. Ezt a testnevlőknél lévő kódok alapján tehetik meg.

Mindkét évfolyamban kilalakult a TOP 12 mezőnye. Számukra a döntőt november 12-én rendezzük meg a Baka István Általános Iskola tornatermében. Itt kerül kihirdetésre, hogy  ki nyerte a hatodikosok számára meghirdetett osztályok közötti versenyt. A Sportélmény Alapítványnak köszönhetően 652 csokoládét osztottunk szét, és 160.000 Ft értékű Pizzama utalvány talált gazdára, mely szintén a hatodikosok osztálykasszáját tehermentesíti majd az osztályteák alkalmával.

 

 

aliscaktiv.hu | Copyright © 2026 Minden Jog fenntartva